HAKKIMIZDA
Ergin Hukuk Bürosu 1998 yılında Avukat Mesut Ergin tarafından kurulmuştur.Aradan geçen 22 yıllık süreçte hukukun değişik alanlarında birçok davalar üstlenilmiş,şirketlere hukuki danışmanlık hizmetleri verilmiştir.
Kurulduğu tarihten bu yana Ergin Hukuk Bürosunun öncelikli hedefi müvekkilleriyle uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktır.
Antalya avukat ofisimiz Güllük Caddesi Selekler iş merkezi yanında ulaşım olarak son derece kolay bir lokasyonda olup hukukun değişik dallarında müvekkillerine hizmet vermektedir.
Ergin Hukuk Bürosu olarak ayrıca şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Yıllardır pek çok şirkete danışmanlık yapılmış olup böylece sorunlar daha doğmadan çözülmektedir. Bu husus çok önemlidir. Çünkü yıllardır gözlemlenen bir eksiklik olarak bir sorun doğduktan sonra avukata gidildiğinde bazı şeyler için geç kalınabilmektedir. Yerine getirilmesi gereken bazı hukuki yükümlülükler zamanında yerine getirilmediği için sorunlarla karşılaşılmakta bazen avukatların da yapabileceği pek bir şey kalmamaktadır. Onun için hukuki danışmanlık önleyici hukuk açısından çok önem arz eden bir kurumdur. Günümüzde kurumsallaşmış şirketlerin artık bunun önemini anladığı ve bir sorun çıktığında avukata gitmek ve böylece bazen daha büyük zararlara uğramak yerine daimi bir hukuk danışmanı ile çalışmaya önem verdikleri görülmektedir.
Ergin Hukuk Bürosu çeşitli koruyucu ve önleyici hukuki tavsiyelerle müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önleme adına yıllardır müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.
Hukuk büromuz önüne gelen hukuki bir sorunu tüm ayrıntılarıyla ele almakta, o konuda en güncel Yargıtay kararları taranarak sonuca gidilmektedir.
Görevimizi yaparken öncelikli hedefimiz hukukun üstünlüğü ve adaletin tecelli etmesidir.